AutoCADs.com.ua
ГлавнаяКаталог продуктовНовостиВопросы-ОтветыСкачатьЦеныКонтакты
САПР общего назначения
Машиностроение
Технология
Для станков с ЧПУ
Электрика
Архитектура и строительство
ГИС
Анимация, графика
Обработка сканированных изображений
Документооборот, электронный архив
Проектирование мебели
Проектирование печатных плат и ПЛИС
3D-манипуляторы
Антивирусы
Avast Internet Security
avast! Free Antivirus 8
Каталог продуктов » Антивирусы » Avast Internet Security

Avast Internet Security

Avast Internet SecurityAvast Internet Security - програмний  продукт який включає велику кількість перевірених захисних засобів, які допоможуть вам і вашим пристроям працювати максимально ефективно й надійно.

Антивірус, захист ПК та домашньої мережі

«Розумний» антивірус
Виявляє усі існуючі загрози, від вірусів до шкідливого ПЗ. У тому числі шпигунські програми, програми-вимагачі та спроби фішингу.

CyberCapture
Персональна система виявлення загроз у реальному часі. Надсилання невідомих файлів до лабораторії Avast Threat Labs з метою їхнього аналізу нашими фахівцями, з подальшим переміщенням файлів до карантину у випадку, якщо вони становлять загрозу.

Захист домашньої мережі

Чи правильно налаштований ваш роутер на блокування загроз? Ми з'ясуємо це. Адже якщо роутер налаштований не так, як треба, до вашої домашньої мережі та пристроїв у ній може залізти будь-хто.

Смарт-сканування
Найкращий засіб економії часу. Перевірка ПК та мережі на наявність усіх видів проблем натисканням однієї кнопки.

Брандмауер
Ви зачиняєте вхідні двері, щоб не пускати злодіїв до свого дому, чи не так? То чому з комп'ютером має бути по-іншому? Брандмауер захищає вас від усіляких чужинців.

Очистка браузера
Позбавтеся загадкових панелей інструментів, додаткових модулів та розширень, встановлених без вашого відома − і без дозволу.

Пісочниця
Ви колись завантажували файл із сумнівного сервера, заздалегідь підозрюючи, що з ним буде щось негаразд? Перевіряйте завантажені файли в надійному місці, відокремленому від решти вашого ПК.

 

Безпечні платіжні та банківські операції

SecureDNS
Налаштування роутера можна змінити так, щоб ви, самі того не знаючи, підключалися до підробних сайтів. І що з того, спитаєте ви? А те, що хакери можуть викладати ваші банківські дані. SecureDNS захищає вас під час користування інтернет-банкінгом.

Браузер «Безпечна Зона»
Новий спосіб відвідувати веб-сайти, користуватися інтернет-банкінгом та виконувати платіжні операції. Завдяки набору інструментів, призначення яких − забезпечити додатковий захист, − «Безпечна Зона» є найбезпечнішим веб-браузером у світі.

Антиспам
Спам не просто дратує. Він може бути дуже небезпечним. Але Internet Security захистить вас – і ваші гроші – від таких загроз, як фішингові електронні листи.

 

Зручність

Підтримка в інтерфейсі програми
У вас виникли складнощі з Avast? Шукати допомогу невідомо де необов'язково. Просто відправте нам повідомлення з програми Internet Security.

Обліковий запис Avast

Усі ваші пристрої, захищені Avast, на одному екрані. Керування ліцензіями, визначення місцеположення мобільних пристроїв та зручний органайзер усіх даних.

 

Системні вимоги

Для повноцінної роботи Avast Internet Security потрібен комп'ютер з операційною системою Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista або XP SP3*, – оперативна пам'ять обсягом від 256 МБ та 1,5 ГБ місця на жорсткому диску. От і все!
* Підтримуються 32- та 64-розрядні версії, за винятком Starter та RT.

 

Бажаєте купити ліцензійний Avast Internet Security - звертайтеся по:
телефону у Харкові - (057) 764-88-24
e-mail- info@autocads.com.ua

Наша компанія здійснює поставки ліцензійних систем автоматизованого проектування по всій території України. Телефонуйте або пишіть, ми запропонуємо оптимальне рішення за найкращою ціною!

Вартість Avast Internet Security

avast! Internet Security (1 ПК/1 рік), коробочна версія    390 грн
avast! Internet Security (3 ПК/1 рік), коробочна версія    630 грн

avast! Internet Security (1 ПК/1 рік), карта продовження   293 грн
avast! Internet Security (3 ПК/1 рік), карта продовження   473 грн

Ціна дійсна на 1 липня 2016 року.  При замовленні програмного забезпечення вартість уточнюйте у менеджера за телефоном (057) 764-88-24.

Каталог продуктов » Антивирусы » Avast Internet Security
© AutoCADs.com.ua 2010-2011
Каталог продуктов | Новости | Публикации | Вопросы-Ответы | Скачать | Цены