AutoCADs.com.ua
ГлавнаяКаталог продуктовНовостиВопросы-ОтветыСкачатьЦеныКонтакты
Новости сайта » 2017 » Оновлено розділ "каталог продуктів". Додана інформація по программному продукту PRO100 v6

Оновлено розділ "каталог продуктів". Додана інформація по программному продукту PRO100 v6

PRO100 v6Програма PRO100 v6 призначена для проектування корпусних меблів. Основною перевагою PRO100 v6 як і ранніх версій залишається простота в освоєнні і роботі, крім цього програма може автоматично підраховувати вартість проекту, отримувати звіти про витрати матеріалів і комплектуючих і готувати підсумкову картинку виняткової якості. Разом з тим в програмі з'явилися нові інструменти які прискорюють процес проектування та нові можливості для ще більш детального опрацювання проекту.

Детальніше про нові можливості  PRO100 v6....

Хочете купити ліцензійний PRO100 v6, PRO100 Salon v6, Kray  - звертайтеся по:
телефону в Харкові - (057) 764-88-24
e-mail- info@autocads.com.ua

Наша компанія здійснює поставки ліцензійних систем автоматизованого проектування по всій території України. Телефонуйте або пишіть, ми запропонуємо оптимальне рішення за найкращою ціною!   
Другие новости и события

Оновлено розділ "каталог продуктів". Додана інформація по программному продукту ARCHICAD STAR (T) Edition 2017 компанії GRAPHISOFT.
08.06.2017
Оновлено розділ "каталог продуктів". Додана інформація по программному продукту ARCHICAD STAR (T) Edition 2017 компанії GRAPHISOFT.
В основу ARCHICAD STAR (T) Edition 2017 покладена передова технологія Інформаційного Моделювання Будівель, реалізована в ARCHICAD 20. Версія ARCHICAD STAR (T) Edition 2017 створена з урахуванням специфічних вимог невеликих проектних організацій і містить всі інструменти, необхідні для створення планів поверхів, розрізів, фасадів, 3D-видів і деталей. Тепер підвищена продуктивність і суттєві удосконалення роботи над проектною документацією доступні і в STAR (T) Edition 2017.
Оновлено розділ "каталог продуктів". Додана інформація по программному продукту ARCHICAD 21 компанії GRAPHISOFT.
02.06.2017
Оновлено розділ "каталог продуктів". Додана інформація по программному продукту ARCHICAD 21 компанії GRAPHISOFT.
Інноваційність з самого початку була відмінною рисою Archicad. У ARCHICAD 21 компанія GRAPHISOFT представляє абсолютно новий Інструмент Сходи, що підтримує запатентовану технологію Прогнозованого Проектування. Крім того, безліч важливих удосконалень в області візуалізації, взаємодії OPEN BIM і продуктивності роблять ARCHICAD 21 однією з найсильніших версій в історії GRAPHISOFT.
Обновлен раздел "каталог продуктов". Добавлена информация по программе CAM350   предназначенной  для всесторонней проверки, отработки на технологичность и выпуска документации  для  производства  печатных  плат.
29.05.2017
Обновлен раздел "каталог продуктов". Добавлена информация по программе CAM350 предназначенной для всесторонней проверки, отработки на технологичность и выпуска документации для производства печатных плат.
С помощью программы CAM350 удается выявить и ликвидировать допущенные ошибки и неточности проектирования, а также оптимизировать технологичность конструкции печатных плат.
Новость
© AutoCADs.com.ua 2010-2011
Каталог продуктов | Новости | Публикации | Вопросы-Ответы | Скачать | Цены